İkinci El Franck Muller Saat Alan Yerler

İkinci El Franck Muller Saat

2.El Franck Muller saatleriniz değerinde alımını yapmakta bulunmaktayız. Franck Muller saat satımı için bizi aramanız saatinizi değerinde satabilirsiniz. Franck Muller isviçre’de tasarlanmış ve orada gelişen bir saat modelidir. Fiyatı ise diğer saatlerden farklı ve genellikle saatte roma rakamları kullanılmaktadır.

Klasik bir görünüm sağlayan Franck Muller saat kasası genellikle sert plastikten ve kordon kısmı ise genellikle timsah derisinden üretilmiştir. Franck Muller saat Türkiye’deki satış fiyatı 25 – 50 milyar arasında sıfır değişmektedir. Fiyatı diğer saatlere göre biraz daha yüksek bulunmaktadır.

ikincielfranckmullersaat

Bazı Franck Muller saatler ise genellikle beyaz altın kullanılarak yapılmıştır. Dünya genelinde tanınan bir saat markasıdır. İkinci el Franck Muller saat alım satım yapmakta bulunmaktayız. Mağazalarım Franck Muller saat üzerine yoğunlaşmaktadır. Dünya genelinde bir çok saat markası bulunmakta ve piyasa değeri oldukça pahalı saat markasıdır. ve Franck Muller saat ise bu dünya markaları arasında ilk 10 da yer almaktadır. Türkiye genelinde biraz daha az bulunan bir saat markasıdır. Ünlülerden Başbakan Franck Muller cintree curvex chronograph saat modelini kolunda takmaktadır. Acun ılıcalı vb gibi bir çok ünlünün kolunda bulunmaktadır. 1958 yıllında üretime girmiştir. ikinci el franck muller saat alanlar olarak değerinde saatinizin alımını ve satımını yapıyoruz. Saat satmak için iletişim bölümünden numaralarımızı arayabilirsiniz. Değerinde kol saatlerinizin alımını yapmaktayız. 2.El Franck Muller saat alım yerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Franck Muller Saat Modelleri: Long Island, Mariner, Conquistador Cortez, Crazy Hours, Casablanca, Cintrée Curvex, Master Square, Giga Tourbillon, Secret Hours, Double Mystery, Evolution / Revolution, Color Dreams, Conquistador, Vegas.

Bir önceki yazımız olan İkinci El Longines Saat Alan Yerler başlıklı makalemizde İkinci El Longines Saat ve İkinci El Longines Saat Alanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

İkinci El Gerald Genta Saat Alanlar

İkinci El Gerald Genta Saat Alanlar

İkinci El Gerald Genta Saat Alanlar İkinci El Gerald Genta Saat Alanlar, 2.El Gerald Genta …

2 Yorumlar

  1. Saat satımı için iletişimdenmi size ulaşabiliyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir